Vásárlási feltételek

Kedves Vásárlónk!

Konténeres díszfa árlistánk a nettó telephelyi termelői egységárat tartalmazza, melyet még az ÁFA terhel.

A megrendeléseket e-mailben,vagy levélben kérjük megküldeni. Vásárlóink termékeinket előzetes időpont egyeztetés után faiskolánkban megtekinthetik, kiválaszthatják és megvásárolhatják. Kérésre fényképet küldünk a konkrét növényekről.

A fizetés módját a rendelés visszaigazolásakor határozzuk meg. A számla kiegyenlítése készpénzzel vagy az egyszámlánkra átutalással történhet. A számla teljes kiegyenlítéséig a növények az Ifju Faiskola Kft. tulajdonát képezik.

Késedelmes fizetés a mindenkor érvényes MNB napi kamat kétszeresét kitevő késedelmi kamat felszámításával jár. Késedelmes fizetés esetén a további vásárlások kizárólag készpénz ellenében lehetségesek. Bankkártyás fizetésre nincs lehetőség.

A növények szállítása a vevő kockázatára történik. A szállítás megszervezésében kérésére segítünk, kisebb tételek szállítását vállaljuk.

Vállaljuk növényeink telepítését, a vásárolt nettó növényérték 40 százalékáért, ami magában foglalja az ültetést, a metszést és a karózást, a szállítási költség a távolság függvényében kerül megállapításra. Talajcsere esetén annak költsége a vevőt terheli.

50 000 Ft alatti növényvásárlás esetén a telepítési költséget egyéni elbírálás alapján számítjuk fel. Viszonteladók részére nem áll módunkban telepítést elvállalni.

Amennyiben kertépítési és kertfenntartási munkák elvégzésére van szüksége, keressen minket bizalommal elérhetőségeinken.

Az eladott növények életképességére és minőségére vonatkozó észrevételeket csak az átvételkor vehetjük figyelembe. A növények fajtaazonosságáért felelősséget vállalunk a leszámlázott nettó ár erejéig.

Kiegyenlített minőséggel, szolíd árakkal, előzékeny kiszolgálással kívánunk örömet szerezni Kedves Vásárlóinknak.Várjuk kert- és parképítők, kertészeti árudák, önkormányzatok, beruházó és ingatlan kivitelező cégek szíves érdeklődését és megtisztelő megrendeléseiket.

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk!

Tisztelettel: Dr Ifju Zoltán
ügyvezető

A katalógusban használt rövidítések:

BF Bokorfa
PF Parkfa